TR / EN
 
Makine Tasarim
hakkımızda

 

 

 

 

 

 

 

    Biz fırsatları, yenilikçi ve üretilebilir çözümlere     dönüştürüyoruz.

   
 
 
 
Makine Tasarım Hakkında...
 
 
Akıcı süreç = Yetkinlikçi tasarım
 
 

Makine Tasarım ürün geliştirme sürecindeki bütün unsurları tek bir çatı altında toplamak için büyük bir tutkuyla 2004 yılında kuruldu. On yıl ve sayısız projenin ardından hala aynı heyecanı duymaktayız. Ürün geliştirme sürecini bir çatı altında yürütmenin başarılı ürünler için büyük bir şans olduğuna inanıyoruz.

Makine Tasarım, birçok disiplini bir arada barındıran bir ürün geliştirme stüdyosudur. Biz takım olarak her projeye ürün estetiği, etkileşim tasarımı, malzemelerin uygulanması, mühendislik ve üretim süreçleri, gibi konularda çözümler üretmek için büyük bir tutkuyla yaklaşıyoruz.

Bizim tasarım sürecimiz, arabadan tutunda tek kullanımlık medikal test ürünlerine kadar her ürün ve sistem için yeterince açık ve akıcıdır.

Bizler atelyemiz ile içiçe bir şekilde çalışmaktayız, bu sayede fikirlerimizi geliştirip, yetenek ve yaratıcılığımızla beraber başarılı ürünlerin hayata geçmesini sağlıyoruz.

Makine Tasarım'ın en büyük amacı yenilikçi ve ödül kazanan tasarımlarla kullanıcıların duygularına hitap ederek müşterilerimizin beklentilerini aşıp, onlara rekabet gücü katmaktır.

 
 

 
 
© 2017 Makine Tasarim - Bütün hakları saklıdır
Ürün Tasarımı - Prototip - Üretim
Makine Tasarım Facebook Sayfası
Makine Tasarım Linkedin Sayfası
Makine Tasarım Twitter Sayfası